برنا خودرو آدونیس

شرکت برنا خودرو آدونیس نیز با تولید استاتور و روتور و ماشینکاری قطعات در شهرک صنعتی کاسپین علاوه بر برآورده کردن نیازهای گروه جوابگوی سفارشات دریافتی نیز می باشد

مهمترین دلایلی که ما در برنا خودرو آدونیس به آن افتخار می کنیم

1. تضمین کیفیت و خدمات پس از فروش

اهل فن، به نقش کیفیت تولید روتور و استاتور خودرو در عملکرد دینام و استارتر خودرو آگاه هستند. استحکام، کیفیت آلیاژ، جنس و دقّت سیم‌پیچی الکترومغناطیس، همه از عوامل بسیار تأثیرگذار بر خواص الکتریکی و قدرت بخش‌های یادشده  و همچنین عمر قطعات هستند. امروزه قطعات داخلی خودرو تولید ایران، به همّت و تخصّص نیروی توانمند داخلی، از هر لحاظ با محصولات مشابه داخلی قابل رقابت هستند. با توجّه به این‌که مواد اوّلیه و آلیاژ مورد نیاز روتور و استاتور به تمامی از داخل کشور تأمین می‌شود، نظارت و دقّت کافی بر استانداردهای کیفیت این مواد توسط آزمایشگاه‌های مجهّز شرکت ما اِعمال می‌شود. علاوه بر این، خرید از تولیدکننده‌ی داخلی این مزیت را نیز داراست که درصورت مشاهده‌ی هرگونه اشکال در قطعه، دسترسی شما به خدمات پس از فروش از قبیل تأمین قطعات یدکی و تحقّق ضمانت‌ محصول به دلیل دسترسی بهتر شما به تولیدکننده، آسان‌تر است و خیال مشتری از این بابت می‌تواند راحت باشد. همچنین در دسترس بودن متخصّصان تعمیر و نگهداری نیز از نکات مهمی است که مصرف‌کننده در هنگام خرید مدّ نظر دارد. در واقع، پاسخ‌گویی برنا خودرو آدونیس و ضمانت‌های پس از فروش این محصول بیشتر از محصولات خارجی مورد وثوق و اتّکا است.

2. صرفه‌ی اقتصادی تولید استاتور و روتور خودرو در داخل کشور

همچنین، دیگر مزیّت برنا خودرو آدونیس تأمین مواد اوّلیه از داخل کشور و استفاده از نیروی متخصّص و مجرّب داخلی در تولید استاتور و روتور خودرو، قیمت تمام شده‌ی آن است. می‌توان گفت که اهمیت این موضوع، در حال حاضر به دلیل قرار داشتن کشورمان در حلقه‌ی انواع تحریم‌های اقتصادی و افزایش بی‌سابقه‌ی نرخ ارز، از همیشه بیشتر است. تأمین قطعات خودروی ساخت داخل از منبع واردات، علاوه بر افزایش فشار به چرخه‌ی اقتصادی کشور، قیمت تمام‌شده‌ی آن را برای تولیدکننده و بالطّبع برای مشتری بالا می‌برد. شرکت ما مفتخر است که در سال حمایت از کالای ایرانی و در راستای منافع اقتصادی کشور، تولیدکننده‌ها و هموطنان، با تولید روتور و استاتور خودرو در داخل کشور، نقش مهمّی در راستای رونق چرخه‌ی اقتصاد کشور  در بخش تولید خودروی داخلی ایفا کند. همه‌ی این ابعاد، به این معناست که ما در تولید استاتور و روتور خودرو و سایر محصولات، علاوه بر منافع شرکت خود، به منافع ملّی، مشتریان و مقرون به صرفه بودن قطعات و خدمات اهمیت داده‌ایم. درواقع، ما هم حامی کالا و تولیدکننده‌ی داخلی (به وسیله‌ی تأمین قطعات مورد نیاز خودروسازان داخلی از خود کشور) بوده و هم متّکی به اطمینان و حمایت بازار داخلی هستیم تا بتوانیم جایگاه خود در خودکفایی کشور را تثبیت کنیم.

3. اطمینان به متخصّص داخلی و اشتغال‌زایی

تداوم تولید قطعات فنّی و تخصّصی، از جمله تولید استاتور و روتور خوردرو توسط تکنیسین‌ها و متخصّصان داخلی، اعتماد به نفس نیروی ایرانی را نیز بالا می‌برد. اطمینان شما به محصول ایرانی، انگیزه‌ی توسعه‌ی خطوط تولید در تولیدکننده‌ی داخلی را افزایش داده و سبب می‌شود تا بستر اشتغال برای مهندسان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های کشور فراهم شود. از طرفی، هرچه سابقه‌ی تولید قطعات صنعتی بیشتر شود، به منزله‌ی ایجاد فرصتی برای تقویت مهارت و تجربه‌ی متخصّص داخلی بوده و تنها با تجربه است که می‌توان در عرصه‌ی رقابت، حتّی در بازار جهانی حرفی برای گفتن داشت. شرکت برنا خودرو آدونیس با به کارگیری و تکیه بر متخصّصان داخلی، آرمان خودباوری و اطمینان به جوانان مستعد و تحصیل‌کرده‌ی ایرانی را دنبال کرده است و با رویکرد دانش‌بنیان، علاوه بر مقاصد اشتغال‌زایی و اقتصادی، در تولید استاتور و روتور خودرو  و سایر قطعات صنعتی، توسعه‌ی رابطه‌ی علم و دانشگاه با صنعت را دنبال می‌کند. روی پشتیبانی هموطنان‌مان در تحقّق این آرمان حساب کرده‌ایم.

چرا از تولید داخلی حمایت کنیم؟

ما در گروه «کوشا» با بیش از ربع قرن تجربه،  از صفر تا صد تولید استاتور و روتور خودرو را در داخل کشور و با تکیه و اعتماد به بیش از 100 نفر پرسنل ایرانی انجام می‌دهیم؛ از قالب‌سازی و پرس‌کاری گرفته تا سیم‌پیچی و مونتاژ، تحقّق بالاترین استاندارد کیفیت و استحکام را به متخصّص و تکنیسین ایرانی سپرده‌ایم و آماده‌ی رقابت با محصولات باکیفیت خارجی هستیم، چرا که باور داریم چیزی از تولیدکننده‌ی خارجی کم نداریم. همکاری درخشان این شرکت در تولید قطعات موتور خودرو، با خودروسازان بزرگ داخلی، نشان از تداوم کیفیت و مقرون به صرفه بودن محصولات ما دارد.

خوب است که با ذکر یک مثال، در این خصوص که چرا باید از تولید داخلی حمایت کرد، قضاوت را به عهده‌ی شما بگذاریم. سال 2016 ایران از نظر تولید الکتروموتورها، در رتبه‌ی 99 جهان قرار داشته است. سهم صادرات کشور ما نسبت به کشوری مثل چین که در قلّه‌ی تولید این محصول در جهان قرار دارد، بسیار ناچیز است. در حالی‌که نه تنها سبقه‌ی علمی و صنعتی کشور، بلکه هوش و استعداد متخصّص ایرانی و امکان ما برای تأمین مواد از منابع داخلی، با کشوری مثل چین قابل مقایسه نیست. هرچند نقش تحریم اقتصادی در کمرنگ بودن نقش شرکت‌های ایرانی در بازارهای جهانی بی‌تأثیر نبوده، ولی این مانع را به وسیله‌ی حمایت مصرف‌کننده‌ی داخلی، تا حدّ زیادی می‌توان پشت سر گذاشت.